SREČANJE ALUMNI KLUBA FKBV

Botanični vrt Univerze v Mariboru, 7.6. 2019 ob 17.30

Vljudno Vas vabimo na srečanje Alumni kluba FKBV, ki se bo odvijalo v predavalnici Botaničnega vrta Univerze v Mariboru s pričetkom ob 17.30.
Srečanje bo vključevalo predavanje redne profesorice dr. Karmen Pažek z naslovom Predstavitev Resolucije "Naša hrana, podeželje in naravni viri po 2021".

Srečanje Alumni kluba FKBV in predavanje pred prireditvijo je brezplačno.

Po predavanju Vas vabimo da se nam pridružite na prireditvi Vrtnice in Vino, ki se prične ob 18.30, na kateri lahko srečanje nadaljujemo ob naši stojnici in dobrem kozarcu vina.
Člani Alumni kluba lahko kupite vstopnico za Vrtnice in vino po polovični ceni 6 EUR (redna cena 12 EUR).

VABILO PRIPETO K TEM MAILU.

Vaš Alumni klub.

ALUMNI-FKBV1

Slogan kluba: OSTANIMO POVEZANI

Vizija kluba: Promovirati, utrjevati in po svojih močeh razvijati mrežo znanja in izkušenj na FKBV UM.

Spoštovani člani Alumni kluba!

Prijave za članstvo sprejemamo:

• na tel. številko 02/320 90 94 dr. Andrej Mergeduš,
  • po pošti na naslov: FKBV– za alumni, Pivola 10, 2311 HOČE,
Veselimo se vaših odgovorov!

Poročila: